Undersider:

Marianne Vindenes

Personalleder og økonomiansvarlig

56 31 59 57 Marianne.Vindenes@oyvar.no

Ann Elin Å. Eidesund

Regnskapsansvarlig

56 31 59 59 / 98 83 94 12 ann.elin@oyvar.no

Nina Stigen

Økonomimedarbeider

56 31 57 89 nina.stigen@oyvar.no

Linda Nilsen

kundebehandlar

56 31 59 52 / 46 80 82 90 Linda.Nilsen@oyvar.no

Bjarne Ulvestad

Adm.direktør

56 31 59 43 / 95 24 08 28 bjarne.ulvestad@oyvar.no

Monica D. Falck

Kommunikasjonskoordinator

56 31 59 45 / 45 46 14 34 monica.falck@oyvar.no

Tore Brakstad

Fagsjef utbygging

56 31 59 49 / 46 93 94 50 tore.brakstad@oyvar.no

Leif Harald Skoge

Fagarbeidar, drift gjenbruksstasjon

99 27 32 51 Leif.harald.skoge@oyvar.no

Lars Vassenden

Fagarbeidar, drift gjenbruksstrasjon

47 33 23 83 lars.vassenden@oyvar.no

Kjell Rune Glesnes

Fagarbeidar renovasjon

92 47 01 54 kjell-rune.glesnes@oyvar.no

Adrian Landro

Drift, gjenbruksstasjonen

Adrian.Landro@oyvar.no

Espen Elstad

Fagsjef renovasjon, fagansvarleg renovasjon

56 31 59 46 / 45 42 64 87 espen.elstad@oyvar.no

Kåre Schei

Fagarbeidar, drift av gjenbruksstasjon

96 90 35 30 kaare.schei@oyvar.no

Christer Eliassen

Fagarbeidar, drift av gjenbruksstasjon

95 06 97 72 christer.eliassen@oyvar.no

Glenn Rolland

Arbeidsleder gjenbruksstasjon

56 31 59 39 / 94 48 67 40 glenn.rolland@oyvar.no

Richard Saure

Arbeidsleder, gjenbruksstasjon

96 90 51 02 richard.saure@oyvar.no

Kristine Olsen Strandheim

Kjemiingeniør

Kristine.Strandheim@oyvar.no

John Andreas Lie

VA-Ingeniør

92 24 18 29 john.andreas.lie@oyvar.no

Rene Winkel

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

46 81 71 36 Rene.winkel@oyvar.no

Knut Rune Torsvik

Formann/Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

56 31 59 42 / 97 70 13 87 Knut.torsvik@oyvar.no

Helge Nesse

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

46 92 47 23 helge.nesse@oyvar.no

Gunnvald Bekkenes

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

92 22 94 82 Gunnvald.bekkenes@oyvar.no

Geir O. Rong

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

93 05 50 11 Geir.rong@oyvar.no

Espen Flåten

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

93 05 50 13 Espen.flaten@oyvar.no

Christian Helland

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

91 77 17 70 Christian.helland@oyvar.no

Bjarte Fauskanger

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

93 02 14 93 bjarte.fauskanger@oyvar.no

Camilla Teinaas

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

99 46 29 99 camilla.teinaas@oyvar.no

Atle Olav Kvalvik

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

92 25 57 03 Atle.kvalvik@oyvar.no

Stig Hagenes

Fagsjef VA, fagansvarleg vatn og avløp

56 31 59 47 / 97 03 26 25 stig.hagenes@oyvar.no

Marius F Hansen

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

93 41 20 85 marius.fromreide.hansen@oyvar.no

Arne Rong

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

45 61 73 98 arne.rong@oyvar.no

Thorbjørn Myrtvedt

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

40 04 29 77 thorbjorn.myrtvedt@oyvar.no

Ivar Andre Øvretveit

Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

99 64 22 70 ivar.ovretveit@oyvar.no

Cato Dahle

Formann/Driftsoperatør, drift av vatn- og avløpsnettet

56 31 59 48 / 40 44 80 77 cato.dahle@oyvar.no